Разложите на множители 2a²b-18ab²

разложите на множители x⁴-2x²+x³-2x

разложите на множители (b+7) ²-9

разложите на множители (ax-b) + (3b-3a)

+3
Ответы (1)
  1. 3 января, 21:50
    0
    4) = (ax-b) + (3b-3a) = x (a-b) + 3 (b-a) = (a-b) (x-3).

    .

    .

    .

    .

    .

    .

    .