1) √36-√16+√72=

2) (3√8+√18) * √2=

3) (2 а-√b) (2 а+√b) =

4) (√3+√2) ²-√24=

5) √х+√3=

+3
Ответы (1)
  1. 28 мая, 03:51
    0
    1.) 6-4+6√2 = 2+6 √2

    2.) (6 √2+3√2) * √2

    9 √2 * √2

    9*2=18

    3.) (2a) ²-√b²

    4a²-b

    4.) 3+2√6+2-2 √6

    3+2=5