Вычислите (17.2 * 4.01+4.01*32.8) : 1 2/3 =

+4
Ответы (1)
  1. 11 июля, 07:33
    0
    1) 17,2 * 4 = 68,8

    2) 4.01*32, 8=131,528

    3) 68,8+131,528=200,328

    4) 12/3=4

    5) 200,328/4=50,082