Упростите выражение:

1) 8 (3n-2m) - 5 (2n-3 х) =

2) - 11 (4 х+3 у) - 9 (2 у-3 х) =

3) - 1,2 (5 х-6 у) + 1,4 (5 у-3 х) =

+3
Ответы (2)
  1. 21 июля, 18:23
    0
    1) 24n-16m-10n+15x=14n-16m=15x

    2) - 44x-33y-18y+27x=-17x-51y

    3) - 6x+7,2y+7y-4,2x=14,2y-10,2x
  2. 21 июля, 21:24
    0
    1) 14n-16m+15x

    2) - 17x-51y

    3) - 0.2 (51x-71y)