2 а) √0,0625•64 б) √56 •√14 в) √64/√4 г) √4⁴• 5 в 6 степени д) (3-√2) (3+√2)

+2
Ответы (1)
  1. 10 декабря, 00:40
    0
    A) √0,0625*64=1/4*64=16

    б) √56*√14 = √784=28

    в) √64 / √4=8/2=4

    г) √4^4*5^6=4^2*15625=16*15625=250000

    д) (3 - √2) (3 + √2) = 9-2=7