16 (х+24/32) в квадрате

+2
Ответы (1)
  1. 17 июня, 06:01
    0
    16 * (x^2+2*24/32 + (24/32) ^) = 16 * (x^2+1,5+0,5625) = 16x^2+24x+9

    D=576-4*16*9=576-576=0

    x=-24/32