Если х=0, 1 то (3-x) (3+x) (9+x^2) + (x^2+1) ^2

+4
Ответы (1)
  1. 27 мая, 11:47
    0
    8,99*9,01 + (1,01) ^2=80,9999*1,0201=82,62799799