69 - (13-у) в квадрате = - у в квадрате

31-t в квадрате = - (t-9) в квадрате

+3
Ответы (1)
  1. 3 декабря, 16:34
    0
    69 - (13 - y) ² = - y²

    69 - (169 - 26y + y²) = - y²

    69 - 169 + 26y - y² = - y²

    26y = 169 - 69

    26y = 100

    y = 50 / 13