Сократить дробь 5 с-5d/с (в квадрате) - d (в квадрате)

+2
Ответы (1)
  1. 24 февраля, 06:15
    0
    5 с-5d/c (в квадрате) - d (в квадрате) = 5-5 / c-d = 0/c-d