X^2+px+q=0 имеет корни 6; 4

+1
Ответы (1)
  1. 15 апреля, 15:50
    0
    По теореме Виета

    -p=x1+x2

    q=x1x2

    -p=6+4

    q=6*4

    p=-10

    q=24