Як ришить ривняння (х+5) - (2-х) = 0

+5
Ответы (1)
  1. 30 апреля, 09:20
    0
    (х+5) - (2-х) = 0

    х+5-2+х=0

    2 х+3=0

    2 х=-3

    х=-1.5