сократите дробь √x+2√3/x-12

+1
Ответы (1)
  1. 8 мая, 22:08
    0
    √х + 2√3 / х-12 = √х + 2√3 / (√х + 2√3) * (√х - 2√3) = 1 / (√х - 2√3)