3 у^3+12 у^2-27 у-108=0

Помогите решить

+4
Ответы (1)
  1. 13 июля, 15:04
    0
    Y^3+4y^2-9y-36=0

    y (y^2-9) + 4 (y^2-9) = 0

    (y^2-9) (y+4) = 0

    y1=-3

    y2=3

    y3=-4