Разложить на множители: 1-9 у в квадрате 4-у в квадрате

+1
Ответы (1)
  1. 2 октября, 22:14
    0
    1-9 у^2 = (1-3 у) (1+3 у)

    4-у^2 = (2-у) (2+у)