2,3+6,7+746,26-4567,2

+4
Ответы (1)
  1. 8 апреля, 19:50
    0
    2,3+6,7=9

    9+746,26=755,26

    755,26-4567,2 = - 3 811,94

    Итого: 2,3+6,7+746,26-4567,2 = - 3 811,94