Разделите на множители многочлен ax-2bx+ay-2by

+1
Ответы (1)
  1. 26 ноября, 06:57
    0
    Ax - 2bx + ay - 2by = x (a - 2b) + y (a - 2b) = (a - 2b) * (x + y)