1) 3√16*3√4=

2) 3√625/3√5=

3) 4√27*4√3=

4) 5√243/1024=

5) 3√4 целых 17/27=

6) 3√75*45=

+2
Ответы (1)
  1. 28 ноября, 05:46
    0
    3√16*3√4=9*√64=9*8=72