У равен 1/3 * (-5 + (-5)) * 2 + (-5)

+1
Ответы (1)
  1. 15 марта, 07:16
    0
    1/3 * (-10) * 2-5=1/3 * (-20) - 5=-20/3-5=-6 2/3-5 = - 11 2/3