2 х (y-z) при х=-2, y=4, z=-10

+1
Ответы (1)
  1. 5 сентября, 04:50
    0
    2 * (-2) * (4 - (-10)) = 2 * (-2) * (4+10) = 2 * (-2) * 14=-56