Упростите выражения:

5 х+3y-2x-9y;

15a - (a+3) + (2a-1) ;

2 (3a-4) + 5

+5
Ответы (2)
  1. 10 мая, 11:31
    0
    3 х-6 у

    16 а-4

    6 а-3
  2. 10 мая, 11:48
    0
    5 х+3 у-2 х-9 у=3 х-3 у=3 (х-у)

    15 а - (а+3) + (2 а-1) = 15 а-а-3+2 а-1=16 а-4 = 4 (4 а-1)

    2 (3 а-4) + 5=6 а-8+5=6 а-3=3 (2 а-1)