Разложить на множители 12m (m-n) - 6n (n-m)

+4
Ответы (1)
  1. 15 апреля, 12:10
    0
    12m (m-n) - 6n (n-m) = 6 (2m в квадрате-2mn-n в квадрате+mn) = 6 (2m в квадрате-mn-n в квадрате)