Упастите выражение:

a) 2x-3y-11x+8y; б) 5 (2a+1) - 3; в) 14x - (x-1) + (2x+6)

+5
Ответы (2)
  1. 28 апреля, 00:41
    0
    А) 2 х-3 у-11 х+8 у=5 у-9 х

    б) 5 (2 а+1) - 3=10 а+5-3=10 а+2

    в) 14 х - (х-1) + (2 х+6) = 14 х-х+1+2 х+6=15 х+7
  2. 28 апреля, 01:20
    0
    А) - 9x-5y

    б) 10 а+2

    в) 13 х+1+2 х+6=15 х+7