100000 - (20*100) + (-1000*2)

+2
Ответы (1)
  1. 11 апреля, 00:35
    0
    1) 20*100=2000

    2) - 1000*2=-2000

    3) 100000-2000=98000

    4) 98000 + (-2000) = 98000-2000=96000