Упростите выражение:

(1 - √х) (1 + √х+х)

+2
Ответы (1)
  1. 26 марта, 14:18
    0
    (1 - √x) (1 + √x + x) = (1-√x) (1² + 1*√x + x²) = 1³ - (√x) ³ = 1 - x√x