Log3 в квадрате х - log3 x в квадрате - 3 = 0

+1
Ответы (1)
  1. 29 октября, 17:05
    0
    0,5log3 x - 2log3 x - 3=0

    log3 x = y

    0,5y-2y-3=0

    y=-2

    log3 x = - 2

    x = 3^-2

    x=1/9

    Как-то так)