125y в кубе - 27 x в кубе

+1
Ответы (1)
  1. 21 марта, 11:15
    0
    125 у^3-27 х^3=5^3 у^3-3^3 х^3 = (5 у-3 у) (25 у^2-15 ху+9 х^2)