5-6y/3+y/8=0 помогите

+2
Ответы (1)
  1. 6 июля, 21:08
    0
    5=6 у/3-у/8 приводим правую часть под один знаменатель 24

    6 у х 8=48 у у х 3=3 у 48 у-3 у=45 у

    5=45 у/24

    45 у=5 х24

    45 у=120 сокращаем на 15

    3 у=8

    у = 8/3=2 2/3