13*4,218-0,013-13*1,217

+1
Ответы (1)
  1. 10 декабря, 19:44
    0
    13*4.218-0.013-13*1.217=39

    13*4.218=54.834

    13*1.217=15.821

    54.834-0.013-15.821=39