Упростите выражение 3 (2-3 с) 2 - 3 (3 с+2) (2-3 с)

+2
Ответы (1)
  1. 25 января, 20:46
    0
    6 (2-3 с) - (9 с+6) (2-3 с) = (2-3 с) (6-9 с-6) = (2-3 с) (-9 с) = 3 с (2-1) (-3) = 2 с (-3)