4 * (3-2*2,5) + 24=2 * (3+2*2,5)

+2
Ответы (1)
  1. 19 сентября, 22:30
    0
    4 * (3-5) + 24=2 * (3+5)

    4 * (-2) + 24=2*8

    -8+24=16

    16=16