Преобразуйте в многочлен стандартного вида: a) (х+7 у) (х-7 у)

б) (m+5) ^2-3m (m-4)

+4
Ответы (1)
  1. 23 июня, 14:04
    0
    1) (x+7y) (x-7y) = x^2-7yx+7yx-49y^2=x^2-49y^2 2) (m+5) ^2-3m (m-4) = m^2+10m+25-3m^2+12m=-2m^2+22m+25