Належит ли графику y=√x+2-3; A (2; -1)

+5
Ответы (1)
  1. 2 июня, 14:39
    0
    Y=√x+2-3; A (2; -1)

    x=2 y=-1

    -1=√2+2-3

    -1=1,414213+2-3

    -1=2+2-3

    -1#1