16 х (квадрат) - у (квадрат) =

25-36 а (квадрат) =

4 н (квадрат) - 81=

P. S (квадрат) - степени

+4
Ответы (1)
  1. 20 мая, 15:29
    0
    16x²-y² = (4x-y) (4x+y)

    25-36a² = (5-6a) (5+6a)

    4h-81 = (2h-9) (2h+9)