Вычислите: а) 2⁴ - (-1) ²³

+3
Ответы (2)
  1. 29 декабря, 09:26
    0
    ах - ау + 5 х - 5 у.)

    saasas1234
  2. 29 декабря, 10:58
    0
    А) 16 - (-1) = 16+1=17

    а) 16 - (-1) = 16+1=17

    а) 16 - (-1) = 16+1=17

    .