Решите уравенение

5+х (в квадрате) = (х + 1) (х + 6)

+5
Ответы (2)
  1. 31 мая, 10:32
    0
    5 + x² = x²+7x+6

    7x = - 1

    x = - 1/7
  2. 31 мая, 11:14
    0
    5 + x^2 = (x+1) (x+6)

    x^2 + 5 = x^2 + 6x + x + 6

    7x = - 1

    x=-1/7