Система уравнений{ y=13x-7 {y=23x-6

+4
Ответы (1)
  1. 26 апреля, 13:04
    0
    13 х-7=23 х-6

    23 х-13 х=-7+6

    10 х=-1

    х=-0,1

    у=-1,3-7

    у=-8,3

    (-0,1; -8,3)