3 cos 28 cos 34 - 3 cos 62 cos 56

+1
Ответы (1)
  1. 13 июня, 20:24
    0
    3cos28cos34-3cos62cos56

    Cos28=cos (90-62) = sin62

    Cos34=cos (90-56) = sin56

    3sin62sin56-3cos62cos56 = 3sin (62-56) = 3sin6