1/4 * (-2,8) + (-5,2) * 0,25=

38-1*1/17*34-2,8=

+1
Ответы (2)
  1. 21 марта, 03:54
    0
    1) 0.25 * (-2.8) + (-5.2) = - 0.7 + (-5.2) = - 5.9

    2) 38-1*1/17*34-2.8=38-2-2.8=33.2
  2. 21 марта, 05:09
    0
    1/4 (-2,8) + (-5,2) * 0,25=1/4 (-2,8+5,2) = 1/4 (-8) = - 2

    38-1*1/17*34-2,8=38-2-2,8=33,2