1/4 * (-2,8) (-5,2) * 0,25 =

+1
Ответы (1)
  1. 9 августа, 01:37
    0
    1/4 * (-2,8) = - 0.7

    (-5,2) * 0,25=-1.3

    -0,7 * (-1,3) = 0.91