Знайдить: 42% вид 350 грн. 0.6 вид 5 кг.

+4
Ответы (1)
  1. 14 января, 03:49
    0
    42% от 350 грн = 350 * 0,42 = 147 грн. 0,6 от 5 кг = 5 * 0,6 = 3 кг.