Интеграл от 1 до з x в квадрате dx

+5
Ответы (1)
  1. 21 февраля, 14:24
    0
    интеграл от 1 до з x в квадрате dx = 3X^3/3 от 1 до 3=3^2/3-1^2/3=9-1/3=8 2/3