f (x) = cos (sin5x) naydite proizvodnuyu?

+4
Ответы (1)
  1. 11 марта, 07:56
    0
    f (x) = cos (sin5x)

    f' (x) = - sin (sin5x) * (sin5x) ' = - sin (sin5x) * cos5x*5 = - 5cos5x*sin (sin5x)