4/а в квадрате - 9 - 2/а в квадрате + 3 а

+3
Ответы (1)
  1. 17 января, 22:43
    0
    если / - не деление а скобка, то решение такое. (2 а-3) (2 а+3) - а (2 а-3) = сокрщаем (2 а-3) = а+3.