Решите уравнение: (4 х-3) (в квадрате) = (3 х+1) (в квадрате)

+1
Ответы (1)
  1. 9 декабря, 01:05
    0
    4 х-3=3 х+1 х=4 и 3-4 х=3 х+1 х=2/7