y+3/9y (в квадрате) + 3y+1 + 3/27y (в кубе) - 1 = 1/3y-1

+2
Ответы (1)
  1. 11 октября, 06:13
    0
    y+3/9 у (в квадрате) + 3 у+1 + 3/27 у (в кубе) - 1=1/3 у-1

    у+3/9 у (в кадрате) + 3 у+1 + 3 / (3 у-1) * (9 у (в квадрате) + 3 у+1) = 1/3 у-1

    ОДЗ: (3 у-1) * (9 у (в квадрате) + 3 у+1) (не равно 0)

    у (не равно) 1/3

    получаем

    3 у (в квадрате) + 8 у=9 у (в квадрате) + 3 у+1

    получаем

    -6 у (в квадрате) + 5 у-1=0

    Дисскреминант=1

    1/3 (не входит в ОДЗ)

    1/2

    Ответ: 1/2