5 х-3 у=1 Решить систнме уравнений 2 х+у=7

+2
Ответы (1)
  1. 31 октября, 08:47
    0
    5 х-3 у=1

    х+у=7

    х=7-у

    5 (7-у) - 3 у=1

    35-5 у-3 у=1

    -8 у = - 34

    у=4,25

    х=2,75

    Ответ: (2,75; 4,25)