16 х^ - 1 = 0

x^ - х в квадрате

+2
Ответы (2)
  1. 5 августа, 23:00
    0
    16x^2=1

    x^2=1/16

    x=1/4

    x=-1/4
  2. 5 августа, 23:00
    0
    16 х^2-1=0

    16x^2=1

    x^2=1/16

    x=+1/4

    x=-1/4