3x-x в квадрате=0 ...

+5
Ответы (2)
  1. 17 января, 22:31
    0
    3 х-х²=0

    2 х²=0

    2 х•2 х=0

    4 х=0

    х=0:4

    х=0
  2. 17 января, 23:13
    0
    3x - x^2 = 0

    X (3 - x) = 0

    X = 0

    3 - x = 0

    X = 3

    Ответ 0; 3