Система

3 х-у=-10

х (в квадрате) + у=10

+1
Ответы (2)
  1. 23 марта, 23:05
    0
    -у=-10-3 х | : (-1)

    х (в квадр) + у=10

    у=10+3 х

    х (в квадр) + у=10

    х (в кв) + (10+3 х) = 10

    х (в кв) + 10+3 х=10

    х (в кв) + 10+3 х-10=0

    х (в кв) + 3 х=0

    х * (х+3) = 0

    х1=0. х = - 3

    ответ: 0; - 3
  2. 23 марта, 23:43
    0
    3x-y=-10

    x^2+y=10

    3x-y+x^2+y=-10+10

    3x+x^2=0

    x * (3+x) = 0

    x=0 или x=-3

    y=10 или y=4