4 хв кубе+8 хв квадрате-х-2=0

+2
Ответы (1)
  1. 22 августа, 06:53
    0
    4 х ³ + 8 х ² - х-2=0

    4x ² (x+2) - (x+2) = 0

    (4x²-1) (x+2) = 0

    (2x-1) (2x+1) (x+2) = 0

    x=1/2

    x=-1/2

    x=-2